KONST / Litografier / Färglitografi 14688288
nr 1468 8288
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, numrerad 337/375. Färglitografi, bildmått: 30x40, yttermått inklusive ram: 48x58 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 18:09:37
24/5 17:14:26